Loading
27.53

O produkcie

Ryhalt Galharrow dobrze wie, że praca dla Wroniej Stopy na stanowisku kapitana Czarnoskrzydłych nie jest niczym przyjemnym zwłaszcza, gdy otrzymywane rozkazy są wypaczone, niezrozumiałe lub niemożliwe do wykonania.
Podczas gdy Królowie Głębi ciskają ogień z nieba, w Valengradzie zaczyna się objawiać świetliste widmo zwane Jasną Panią, której wyznawcy próbują przejąć władzę nad płonącym miastem.
Chociaż Galharrow nie może nic poradzić na panoszący się kult ani na dziwaczne rozkazy Bezimiennego, gdy z niedostępnego skarbca Wroniej Stopy znika przedmiot o straszliwej mocy, kapitan musi stanąć do wyścigu z czasem, by go odzyskać. Lecz w tym celu będzie musiał wkroczyć do wnętrza koszmaru do samego serca Nieszczęścia.
Zew kruka to druga część serii Znak Kruka i kontynuacja opowieści rozpoczętej na kartach bestsellera fantasy Czarnoskrzydły.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Znak Kruka T.2 Zew kruka
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788366065192
Kod EAN
Kod EAN: 9788366065192
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2018
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Znak kruka
Format
Format: 140 x 220 x 30
Ilość stron
Ilość stron: 384
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje