Loading
29.44

O produkcie

Konflikt pomiędzy rasami zaostrza się. Balthazar rośnie w siłę i powiększa swoją armię. Jest o krok od unicestwienia tych, których tak bardzo nienawidzi. Przed Damienem i jego współbraćmi ze Zgromadzenia ważne zadanie - znów muszą ochronić ludzkość przed Łowcami. Czy Stróżom uda się powstrzymać Balthazara, czy też spełnienie jego największego marzenia to już tylko kwestia czasu? A co z Catherine? Czy ulubienica mrocznego Pana podjęła słuszną decyzję, uciekając ze Stróżem? Louis rozłączył się i objął wzrokiem rynek Bireno. Ciche miasteczko, nad którym wisiały ponure chmury. Ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy z zagrożenia, jakie na nich czyhało w okolicy. I on - dowódca Stróżów, który miał ich ochronić. Poczuł się nagle mały, a ciężar wszystkich problemów przygniótł go do ziemi. Gdyby nie tabletki, które ciągle zażywał, nie dałby rady wytrzymać psychicznie. Pomyślał, że wkrótce będzie musiał prosić Rosemi o wypisanie recepty. Jego komórka ponownie zadzwoniła, ale tym razem na wyświetlaczu ukazał się nieznany numer. - Louis Daquin, słucham? - Szefie, to ja, Alexis. - Alexis? Masz nowy numer? - A, tak. Zgubiłem tamten telefon. - No okej. Co tam? - Chciałem tylko zapytać, czy można zobaczyć cudowne dziecko. Wszyscy Stróżowie o nim mówią i może mógłbym coś zrobić? - Pewnie, możesz mieć przy nim wartę. Rosemi chętnie weźmie wolne. - Zaśmiał się i w końcu ruszył w stronę sklepu. - Tak? Super, szefie. Dziecko jest w Kampie? - Oczywiście. Tam pozostanie chyba do czasu, aż pokonamy sam wiesz kogo. Joanna Jarczyk Urodzona w 1994r. Artystyczna dusza, która nigdy nie pozwala sobie na nudę. Gra na organach, maluje obrazy oraz pisze książki. Autorka psychologicznego horroru pt. "Raven" oraz serii powieści fantastycznych "Zgromadzenie".

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Zgromadzenie, Tom III Ulubienica
Kod ISBN
Kod ISBN: 978-83-8219-063-2
Kod EAN
Kod EAN: 9788381479417
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
ISBN alternatywnego wydania
ISBN alternatywnego wydania: 9788381479417
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje