Loading
111.00

O produkcie

STOPER- Mierzy czas np. wykonywania jakiejś czynności. Ten model posiada stoper umożliwiający pomiar: -wyświetlacz całkowitego upływu czasu o zakresie pomiaru do 23 godzin, 59 minut, 59,999 sekundy Jednostka pomiaru 1/100 sekundy. Posiada kalendarz oraz 1 alarm. WODOSZCZELNOŚĆ- gwarantuje właścicielowi, że nie musi bać się zachlapań, czyli np. mycia rąk.Model HS46-002 marki Q&Q to zegarek unisex. Zaprezentowana metodą cyfrową aktualna godzina jest czytelna i szybka do odczytania. Zamówiony zegarek zostanie dostarczony wraz z kompletnym opakowaniem i wszystkimi ewentualnymi dodatkami, które producent przewiduje dla tego modelu. Na kupiony w naszym sklepie internetowym zegarek udzielana jest gwarancja autoryzowanego dystrybutora na okres 24 miesięcy.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: HS46-002
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek materiałowy
Kod EAN
Kod EAN: 5904329548418
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Lcd
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 147.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje