Loading
1665.00

Dowiedz się więcej

O produkcie

Zegarek Vostok Europe z kolekcji o nazwie "TYBUR" jest modelem dedykowanym Marcinowi Tyburze. W powstawaniu modelu brał udział Marcin Tybura, zaś sam czas powstawania modelu wraz z prototypem zajął 3 miesiące. Koperta zegarka wykonana została ze stali szlachetnej z wodoszczelnością 200 M. Mechanizm kwarcowy nie został wybrany przypadkowo, charakteryzuje się wysoką dokładnością oraz funkcją chronografu która przydaje się podczas ćwiczeń i odliczaniu czasu.

W zestawie z zegarkiem otrzymujemy pasek silikonowy oraz certyfikat autentyczności i czapkę z logotypem Vostok Europe z oznaczenie TYBUR. Nie można zapomnieć o tarczy zegarka, która na godzinie 6 posiada logotyp z niedźwiedziem z napisem TYBUR, który jest znakiem rozpoznawczym Marcina Tybury. Zegarek został wypuszczony w limicie 267 sztuk, nawiązując do najbliższej Gali UFC267 w której będzie brał udział Marcin. Na deklu zegarka znajdziemy wygrawerowany podpis Marcina na tle niedźwiedzia oraz numer limitacji.

Zegarek męski 6S21-225A436 Marcin Tybura TYBUR marki Vostok Europe należy do serii Vostok Europe N-1 Rocket. Pokazana metodą analogową aktualna godzina jest czytelna i szybka do odczytania. Koperta jest w kolorze srebrnym, szeroka jest na 46 mm oraz ma grubość 16 mm - ma okrągły kształt. Zamówiony czasomierz zostanie wysłany wraz z kompletnym opakowaniem oraz wszystkimi ewentualnymi akcesoriami, które dystrybutor przewiduje dla tego modelu. Na sprzedawany w naszym sklepie internetowym zegarek wydawana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: 6S21-225A436 Marcin Tybura TYBUR
Kod EAN
Kod EAN: 3000000042397
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Pierscien antyrewersyjny
Pierscien antyrewersyjny: Tak
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 21
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 22
(wartość wyrażona w mm)
Zakręcana koronka
Zakręcana koronka: Tak
Zakręcana koronka zapewnia większą ochronę przy kontakcie z wodą, chroniąc przed ewentualnym zalaniem mechanizmu, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie.
Średnia żywotność baterii
Średnia żywotność baterii: 2 lata
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Srebrny
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 46
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 16
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 1850.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje