2151.00

Dowiedz się więcej

O produkcie

Męski zegarek NH35A-320O516 z kolekcji Vostok Europe Almaz marki Vostok Europe to połączenie estetyki oraz nieprzeciętnych mechanizmów. Charakter zapewnia wysokiej klasy cyferblat w kolorze zielonym. Koperta jest pokryta kolorem brązowym szeroka jest na 47 mm oraz ma grubość 16 mm - w kształcie okrągłym. Unikatowe a zarazem doceniane zegarki litewskiej marki Vostok Europe to synonim jakości i atrakcyjnego stylu. Zegarki Vostok produkowane są ręcznie przez wykwalifikowany zespół zegarmistrzów przy użyciu sprawdzonych i pewnych elementów pochodzących od światowej jakości producentów. Zegarki wyróżniają się na tle konkurencji stylem, którego próżno szukać wśród innych brandów. Godną podkreślenia cechą zegarków Vostok Europe jest fakt, że każdy zegarek przynależy do stosunkowo wąskiej limitowanej kolekcji i posiada unikatowy numer. Posiadając taki zegarek możemy być pewni, że w momencie gdy produkcja zostanie skończona nikt więcej nie będzie mógł nabyć identycznego modelu. Firma Vostok zdając sobie sprawę ze swojej wyjątkowości utrzymuje w swoim magazynie części zamienne do czasomierzy aby wykluczyć problemy z potencjalnym serwisem. Do produktów Vostok osobno po kontakcie z obsługą naszego sklepu można zakupić dodatkowy pasek skórzany, silikonowy, parciany lub bransoletę. Zegarki Vostok Europe promowane są m.in przez Jurgis Kairys -światowej klasy pilot akrobacyjny, doskonale znany także w Polsce. Model NH35A-320O516 nakręca się za pośrednictwem ruchów ręki za pośrednictwem wysokiej klasy mechanizmowi automatycznemu. Pasek wykonany jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej trwałość i komfort użytkowania. Na tarczy zegarka umieszczone są punkty pokazujące daną godzinę. Wbudowany datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. Zegarek posiada specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, zapewniające skuteczną ochronę w zwykłym użytkowaniu. Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach. Bardzo wysoka klasa wodoszczelność WR 200 umożliwia pływanie i nurkowanie z akwalungiem do głębokości określonej przez producenta. Klasyczny design zapewnia stonowany wygląd, który na pewno spodoba się osobom gustującym w tego typu produktach. Zakręcany dekielek zwiększa szczelność zegarka. Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe pudełko producenta. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: NH35A-320O516
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Kod EAN
Kod EAN: 4260157447547
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Pierscien antyrewersyjny
Pierscien antyrewersyjny: Tak
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 21.5 cm
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 22.00 mm
(wartość wyrażona w mm)
Ilość kamieni
Ilość kamieni: 24
Zakręcana koronka
Zakręcana koronka: Tak
Zakręcana koronka zapewnia większą ochronę przy kontakcie z wodą, chroniąc przed ewentualnym zalaniem mechanizmu, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie.
Zakręcany dekielek
Zakręcany dekielek: Tak
Średnia żywotność baterii
Średnia żywotność baterii: 2 lata
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Zielony
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Brązowy
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Brązowy
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 47
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 16
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 2390.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!