2151.00

Dowiedz się więcej

O produkcie

Zegarek męski NH35A-320O516 marki Vostok Europe to stylowe połączenie funkcjonalności oraz ciekawego wzornictwa. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w serii Vostok Europe Almaz. Charakteru dodaje wysokiej jakości tarcza w kolorze zielonym. Koperta szeroka jest na 47 mm oraz ma grubość 16 mm. Unikatowe i cenione zegarki litewskiej marki Vostok Europe to synonim jakości i niepowtarzalnego stylu. Zegarki Vostok składane są ręcznie przez wykwalifikowany zespół osób przy zastosowaniu sprawdzonych i pewnych części pochodzących od światowej jakości producentów. Zegarki wyróżniają się na tle innych zegarków stylem, którego próżno szukać wśród innych marek. Bardzo istotną cechą zegarków Vostok Europe jest fakt, iż każdy zegarek przynależy do stosunkowo wąskiej limitowanej kolekcji i posiada unikatowy numer. Kupując taki zegarek możemy być pewni, że gdy produkcja zostanie skończona nikt więcej nie będzie mógł nabyć identycznego modelu. Firma Vostok zdając sobie sprawę ze swojej wyjątkowości zachowuje dłuższy czas części zamienne do czasomierzy aby nigdy nie było problemów z ewentualnym serwisem. Do produktów Vostok osobno po kontakcie z pracownikiem sklepu można zakupić dodatkowy pasek skórzany, silikonowy, parciany lub bransoletę. Zegarki Vostok Europe polecane są m.in przez Zydrunas Savickas - znany również pod pseudonimem Big Z wielokrotny Mistrz Świata i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników strongman. Model NH35A-320O516 nakręca się za pośrednictwem ruchów ręki za pośrednictwem wysokiej klasy mechanizmowi automatycznemu. Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort noszenia. Wbudowany datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty. Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach. Klasa wodoszczelności WR 200 gwarantuje ochronę w czasie pływania bądź nurkowania. Klasyczny design zapewnia stonowany wygląd, który na pewno spodoba się osobom gustującym w tego typu produktach. Zakręcany dekielek podwyższa szczelność zegarka. Zegarek otrzymasz w markowym opakowaniu producenta. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: NH35A-320O516
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Kod EAN
Kod EAN: 4260157447547
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Pierscien antyrewersyjny
Pierscien antyrewersyjny: Tak
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 22.00 mm
(wartość wyrażona w mm)
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 21.5 cm
(wartość wyrażona w cm)
Ilość kamieni
Ilość kamieni: 24
Zakręcana koronka
Zakręcana koronka: Tak
Zakręcana koronka zapewnia większą ochronę przy kontakcie z wodą, chroniąc przed ewentualnym zalaniem mechanizmu, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie.
Zakręcany dekielek
Zakręcany dekielek: Tak
Średnia żywotność baterii
Średnia żywotność baterii: 2 lata
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Zielony
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 47
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 16
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 2390.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!