416.00

O produkcie

Zegarek męski 1791483 marki Tommy Hilfiger to dobre połączenie funkcjonalności a także ciekawego designu. Model ten zalicza się do serii Tommy Hilfiger Denim. Niestereotypowy wygląd czasomierza uzyskano dzięki tarczy w kolorze czarnym. Koperta szeroka jest na 44 mm oraz ma grubość 11 mm - wyróżnia się okrągłym kształtem. Firmy, a zarazem logo Tommy Hilfiger nie ma sensu przedstawiać osobą znającym się na modzie. Współwłaścicielem brandu jest Thomas Jacob Hilfiger, w dzisiejszych czasach jeden z najbardziej rozpoznawalnych wizjonerów świata mody. Wszystkie produkty, a jednocześnie zegarki tej marki charakteryzuje unikatowy design, który często współgra z aktualną kolekcją ubrań w danym sezonie. Zegarek 1791483 zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek w tonacji koloru czarnego wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Znajdujące się na tarczy wyraźne indeksy liniowe ułatwiają precyzyjne i szybkie odczytanie godziny. Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka bez rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Klasa wodoszczelności WR 30 zapewnia odporność na drobne zamoczenie np. podczas opadów. Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe pudełko producenta. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: 1791483
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 7613272273794
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 20
(wartość wyrażona w mm)
Wysokość koperty
Wysokość koperty: 44
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty.
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Czarny
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 44
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 11
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!