416.00

O produkcie

Tommy Hilfiger 1791514 to zegarek przeznaczony dla mężczyzn. Charakterystyczny wygląd czasomierza osiągnięto poprzez tarczę w kolorze granatowym. Koperta jest w kolorze stalowym szeroka jest na 40 mm oraz ma grubość 6 mm - ma okrągły kształt. Firmy, a zarazem logo Tommy Hilfiger nie ma sensu przedstawiać osobą znającym się na modzie. Założycielem marki jest Thomas Jacob Hilfiger, w dzisiejszych czasach jeden z bardziej cenionych projektantów mody. Wszystkie produkty, w tym także zegarki tej marki charakteryzuje unikatowy design, który często dopasowany jest do aktualnej kolekcji ubrań w danym sezonie. Zegarek 1791514 zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek wykonany jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej trwałość i wygodę użytkowania. Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka wolną od rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Kupując ten zegarek dostaniesz unikalne, oryginalne opakowanie producenta, które idealnie pasuje na upominek. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: 1791514
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Kod EAN
Kod EAN: 7613272293532
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 20
(wartość wyrażona w mm)
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Granatowy
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Stalowy
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 40
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 6
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!