Loading
399.00

O produkcie

Zegarek zaprojektowany z myślą o uprawiających triathlon. Monitoruje aktywność podczas pływania, jazdy na rowerze i biegania. Wyposażony m.in. w GPS i kompas. Z FR930 możesz udostępniać wszystkie dane na telefon komórkowy. Z FR930 usprawnisz swoje treningi, ocenisz wyniki, zmierzysz tętno, policzysz kalorie, wyznaczysz odległość i kierunek. Rejestruje trasę, liczy kroki, mierzy czas i pokonywany dystans. Zegarek nadaje się do uprawiania sportów zarówno na powietrzu, jak i we wnętrzach. Jest wodoodporny. Ładuje się przez port USB. Posiada długi czas czuwania - nawet do tygodnia. Dane podawane są w 8 językach. Zegarek obsługuje systemy Android oraz iOS. FR930 daje możliwość dokładnej analizy tętna w połączeniu z zewnętrznym paskiem do monitorowania pracy serca (dostępny oddzielnie). Sunroad specjalizuje się w produkcji sprzętu elektronicznego, jak zegarki, smart bandy, GPS, zegarki do nurkowania, krokomierze i inne. Funkcje: GPS nawigacja długość i szerokość geograficzna analiza danych triathlonowych: pływanie, jazda na rowerze, bieganie monitorowanie pracy serca: maksymalne, minimalne, średnie i aktualne tętno pływanie: czas, okrążenia, dystans, prędkość, kalorie, tętno jazda na rowerze: czas, okrążenia, dystans, prędkość, kalorie, tętno bieganie: krokomierz, chód, kalorie, dystans, czas, prędkość, tętno, śledzenie trasy trening: plan treningowy, inteligentny partner kompas cyfrowy: poziomica, geolokalizacja poziomica wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii obsługa połączeń Bluetooth obsługa systemów Android, iOS ranking osobisty języki: 8, w tym angielski, włoski, francuski Specyfikacja: waga: ok. 60 g waga opakowania: ok. 250 g materiał: stal nierdzewna, szkło hartowane, ABS, PU średnica tarczy: 46 mm grubość tarczy: 14 mm podświetlany wodoodporność: 5ATM - do 50 m ładowanie przez port USB wyświetlacz LCD kroki: 0-99999 kalorie: 0-9999,9 kcal dystans: 0-99,99 km (mile) funkcje czasu: godzina, minuta, sekunda, rok (2010-2099), miesiąc, tydzień, dzień w zestawie kabel USB do ładowania, ściereczka do czyszczenia instrukcja w języku angielskim + do pobrania instrukcja w języku polskimMęski zegarek Sunroad FR930 z GPS to zegarek Aktualna godzina przedstawiona jest w sposób cyfrowy co intuicyjnie pozwala ją odczytać. Koperta , szeroka jest na 46 mm oraz ma grubość 14 mm - wyróżnia się okrągłym kształtem. Zamówiony zegarek zostanie wysłany wraz z kompletnym opakowaniem, a także wszystkimi ewentualnymi dodatkami, które producent przewidział dla tego modelu. Na zakupiony w naszym sklepie zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: FR930 z GPS
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 641055914159
Krokomierz
Krokomierz: Tak
Dzięki krokomierzowi liczącemu codziennie Twoje kroki, każda aktywność ruchowa stanie się dobrą zabawą. Jednocześnie Twój postęp w zakresie własnej ruchliwości będzie obiektywnie mierzony.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 46
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 14
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje