Loading
369.00

O produkcie

Sportowy zegarek z funkcją podświetlenia EL i wodoodporną obudową. Łączy w sobie funkcje wysokościomierza, barometru, kompasu, termometru i krokomierza. Monitoruj z nim spalane kalorie, rejestruj odległości. FR851 łączy w sobie wiele przydatnych funkcji, które docenią nie tylko profesjonalni sportowcy, ale też miłośnicy wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Zegarek jest wodoodporny do 50 metrów. Dlatego możesz z nim bez obaw wędrować podczas deszczu i nie martwić się o przypadkowe zalanie. Posiada opcję podświetlenia EL. Jest odporny na wysokie i niskie temperatury. Barometr pozwala łatwo sprawdzić ciśnienie atmosferyczne. Dzięki wysokościomierzowi będziesz zawsze wiedział, na jakiej wysokości się znajdujesz. Ta opcja pomoże dostosować trening do warunków, w których przebywasz. Z pomocą FR851 sprawdzisz też temperaturę otoczenia i aktualną pogodę. Policzysz przebyte kroki i spalone kalorie. Sunroad specjalizuje się w produkcji sprzętu elektronicznego, jak zegarki, smart bandy, GPS, zegarki do nurkowania, krokomierze i inne. Specyfikacja: wodoodporność: 5ATM - do 50 m bateria: CR2032 waga: 200 g funkcje czasu: godzina, minuta, sekunda, rok (2000-2099), miesiąc, tydzień, dzień, 12 h/24 h budzik: możliwość ustawienia 2 czasów budzenia minutnik (99:59:59 ~ 0) stoper (0 ~ 99:59:59): możliwość zapisania 11 czasów czas wschodu i zachodu słońca krokomierz licznik kalorii rekord odległości rejestrowanie odległości kompas wysokościomierz: wskaźnik od -500 m do 9000 m barometr: wskaźnik od 300 hpa do 1100 hpa termometr: od -20 st. C do 60 st. C pomiar ciśnienia powietrza i wysokości n.p.m. prognoza pogody czas na świecie przycisk włączenia/wyłączenia wskaźnik żywotności baterii podświetlenie EL 48-godzinny wykres zmian ciśnienia powietrza 24-godzinny wykres wysokości i prędkości wznoszenia 48-godzinny zapis ciśnienia 24-godzinny zapis wysokości nad poziomem morza w zestawie bateria CR2032, ściereczka do czyszczenia, instrukcja w języku angielskimMęski zegarek Sunroad FR851 to zegarek Zaprezentowana metodą cyfrową bieżąca godzina jest czytelna i prosta do odczytania. Koperta , szeroka jest na 48 mm oraz ma grubość 12 mm - wyróżnia się okrągłym kształtem. Zamówiony czasomierz zostanie dostarczony wraz z kompletnym opakowaniem i wszystkimi ewentualnymi akcesoriami, które producent przewidział dla tego produktu. Na zakupiony w naszym sklepie zegarek wydawana jest gwarancja autoryzowanego dystrybutora na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: FR851
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Parciany pasek
Kod EAN
Kod EAN: 0707430199518
Krokomierz
Krokomierz: Tak
Dzięki krokomierzowi liczącemu codziennie Twoje kroki, każda aktywność ruchowa stanie się dobrą zabawą. Jednocześnie Twój postęp w zakresie własnej ruchliwości będzie obiektywnie mierzony.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 48
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 12
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje