Loading
369.00

O produkcie

Zegarek sportowy z ruchomym pierścieniem, metalową kopertą i gumowym paskiem. Łączy w sobie funkcje m.in. barometru, wysokościomierza, kompasu, stopera i krokomierza. Skierowany do osób aktywnie spędzających czas. FR801 łączy w sobie wiele przydatnych funkcji, które docenią wszyscy miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu. Duża, metalowa koperta daje wyraźny wgląd w funkcje, a gumowy pasek doskonale trzyma zegarek na przegubie dłoni. Barometr pozwala łatwo sprawdzić ciśnienie atmosferyczne. Z pomocą FR801 sprawdzisz też temperaturę otoczenia i aktualną pogodę. Wyznaczysz kierunek przy pomocy kompasu. Dzięki wysokościomierzowi będziesz zawsze wiedział, na jakiej wysokości się znajdujesz. Ta opcja pomoże dostosować trening do warunków, w których przebywasz. Zegarek jest wodoodporny do 50 metrów. Dlatego możesz z nim bez obaw wędrować podczas deszczu i nie martwić się o przypadkowe zalanie. Sunroad specjalizuje się w produkcji sprzętu elektronicznego, jak zegarki, smart bandy, GPS, zegarki do nurkowania, krokomierze i inne. Funkcje: licznik kalorii krokomierz rekord odległości wysokościomierz barometr kompas prognoza pogody termometr budzik stoper wskaźnik żywotności baterii czas wschodu i zachodu słońca podświetlenie EL Specyfikacja: wodoodporność: 5ATM - do 50 m bateria: CR2032 funkcje czasu: godzina, minuta, sekunda, rok (2010-2099), miesiąc, tydzień, dzień, 12 h/24 h minutnik (99:59:59 ~ 0) stoper (0 ~ 99:59:59) 48-godzinny wykres zmian ciśnienia powietrza 24-godzinny wykres wysokości i prędkości wznoszenia 48-godzinny zapis ciśnienia powietrza i 24-godzinny zapis wysokości nad poziomem morza wysokościomierz: -500 do 9000 m n.p.m. (co 1 m) barometr: 300 do 1100 hpa (co 1 hpa) [8.8-32.6 inHg] termometr: -20 st. C do 60 st. C (co 1 st. C) kompas: 360 stopni, 16 kierunków (co 1 st.) w zestawie bateria CR2032, ściereczka do czyszczenia, instrukcja w języku angielskimModel FR801 marki Sunroad to zegarek naręczny męski. Pokazana metodą cyfrową bieżąca godzina jest czytelna i łatwa do sprawdzenia. Zamówiony zegarek zostanie dostarczony wraz z oryginalnym opakowaniem, a także wszystkimi ewentualnymi akcesoriami, które dystrybutor przewiduje dla tego modelu. Na kupiony w naszym sklepie internetowym zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: FR801
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 0727670791860
Krokomierz
Krokomierz: Tak
Dzięki krokomierzowi liczącemu codziennie Twoje kroki, każda aktywność ruchowa stanie się dobrą zabawą. Jednocześnie Twój postęp w zakresie własnej ruchliwości będzie obiektywnie mierzony.
Licznik spalanych kalorii
Licznik spalanych kalorii: Tak
Przelicznik kalorii, który pozwoli Ci na zbilansowanie dziennego spalania kalorii do założonego poziomu.
Smart Access
Smart Access: Tak
Sterowanie funkcjami obrotową koronką
Wskaźnik wschodu/zachodu słońca
Wskaźnik wschodu/zachodu słońca: Tak
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje