491.00

O produkcie

Pulsar PQ2061X1 to zegarek przeznaczony dla mężczyzn. Koperta o grubości 13.54 mm. Pulsar to zegarki, które swoje początki mają w podróżach kosmicznych. Zegarki te na początku sprzedawane były w najlepszych salonach jubilerskich w cenach, za które można było kupić nowe auto. Pulsar miał również swoje pięć minut w serii z Jamesem Bondem w odcinku "Live and Let Die". Można powiedzieć, jeżeli lubisz wyjątkowy design oraz światową jakość wykonania to czasomierze Pulsar będą idealnym rozwiązaniem. Model PQ2061X1 posiada mechanizm zasilany tradycyjną baterią kwarcową. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości komponentów. Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi. Zegarek ten posiada specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zapewnia mu odporność na większość zarysowań w codziennym użytkowaniu. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyznaczonej porze. Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach. WR 100 oznacza, że zegarek odporny jest na swobodne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Posiada funkcję czasu światowego przez co pokazuje czas w różnych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie. Zegarek cechuje sportowy design, zapewniający nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Zegarek jest wyposażony w chronograf czyli stoper manualny umożliwiający szczegółowy pomiar czasu. Kupując ten model dostaniesz stylowe, oryginalne pudełko producenta, które doskonale nada się na prezent. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: PQ2061X1
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek materiałowy
Kod EAN
Kod EAN: 4894138032813
Stoper
Stoper: Tak
Stoper odmierzający czas, od zera wzwyż
Timer
Timer: Tak
Tarcza 24h
Tarcza 24h: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Odczyt
Odczyt: Cyfrowy
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 45.93
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 13.54
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 779.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!