251.00

O produkcie

Lorus LOR-RT375FX9 to zegarek przeznaczony dla mężczyzn. Koperta szeroka jest na 44 mm oraz ma grubość 115 mm. Zegarki Lorus to marka wykreowana w roku 1982 przez znany koncern Seiko Watch Corporation. Przeznaczona jest ona dla tych, którzy cenią najwyższą jakość i wykonanie przy bardzo atrakcyjnych cenach. Zarówno damskie jak i męskie zegarki przykuwają uwagę bardzo dobrym wyglądem i wysoką jakością produkcji. Model LOR-RT375FX9 posiada mechanizm zasilany normalną baterią kwarcową. Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry gwarantującej trwałość i komfort użytkowania. W tym modelu kopertę wykonano ze stali nierdzewnej która gwarantuje wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz np. korozję. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu analogowemu datownikowi. Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka wolną od rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. WR 100 oznacza, że zegarek pozwala na swobodne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Zegarek cechuje sportowy design, zapewniający nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Zegarek znajduje się w oryginalnym opakowaniu producenta. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: LOR-RT375FX9
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Kod EAN
Kod EAN: 4894138330452
Stoper
Stoper: Analogowy do 60 minut
Analogowy stoper odmierzający czas, od zera wzwyż, maksymalnie do 60 minut.
tachymetr
tachymetr: 400
Tachymetr to funkcja, która pozwala w niektórych zegarkach (w tych, na pierścieniu których występuje podziałka tachymetryczna) określić średnią prędkość przemieszczania się na danym dystansie.
Odczyt
Odczyt: Analogowy
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 44
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków.
Grubość koperty
Grubość koperty: 11,5
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka.
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 399.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!