375.00

O produkcie

Zegarek męski GV1230.1683 marki Grovana to ciekawa pozycja dla ludzi ceniących sobie dbałość o detale a także sprawne działanie mechanizmów. Koperta szeroka jest na 42 mm oraz ma grubość 8 mm. Marka Grovana pochodzi ze Szwajcarii, a swoje początki ma 1924 roku. Brand Grovana dość szybko zdobył uznanie w świecie rzeczoznawców i ekspertów sztuki zegarmistrzowskiej. Czasomierze Grovana zgodnie ze swoim szwajcarskim rodowodem zrobione są z wysokiej jakości materiałów oraz składane są ręcznie przez wykwalifikowanych pracowników w swoim fachu. Zegarki Grovana charakteryzują się niebanalną linią której nie doświadczymy w innych czasomierzach. Aktualnie marka Grovana z powodzeniem dystrybuowana jest na każdym kontynencie cały czas zwiększając liczbę zadowolonych z jej zegarków klientów. Zegarek GV1230.1683 zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości komponentów. Koperta została wykonana ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką jakość i trwałość w tym odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Wbudowany analogowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np. podczas mycia rąk. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: GV1230.1683
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek materiałowy
Kod EAN
Kod EAN: 5904329882987
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 42
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków.
Grubość koperty
Grubość koperty: 8
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka.
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 595.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!