5686.00

O produkcie

Citizen CC9025-51E - zegarek kierowany dla mężczyzn z serii Citizen Sport. Charakterystyczny wygląd czasomierza osiągnięto dzięki tarczy w kolorze czarnym. Koperta szeroka jest na 47 mm oraz ma grubość 13 mm - charakteryzuje się okrągłym kształtem. Marka Citizen to jedna z szerzej cenionych japońskich marek na świecie. Citizen jest właścicielem wielu rozwiązań technicznych, które opanowały świat czasomierzy. Obecnie to właśnie zegarki tej marki wyznaczają standardy i trendy w nowoczesnych konstrukcjach. W momencie gdy poszukujemy zegarka wykonanego z najwyższej jakości materiałów po prostu nie może wśród nich zabraknąć czasomierza tej marki. Kupując zegarek Citizen możemy być pewni dobrze wydanych pieniędzy a także, że zegarek ten będzie działał prawidłowo długie lata. Na zegarki udzielana jest dwuletnia gwarancja honorowana zarówno w Polsce jaki i na całym świecie. Zegarek CC9025-51E wyposażony jest mechanizm Citizen Eco-Drive SATELLITE WAVE-AIR tzn. że ustala czas dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS, który od standardowego Eco-Drive z Radio Controlled odróżnia się nowszym mechanizmem z dużo lepszym systemem odbioru co sprawia, że zegarek potrzebuje zaledwie 4 sekundy aby odebrać sygnał z satelity i uaktualnić godzinę. Bransoleta czarnego koloru wytworzona jest z tytanu, który jest o około 40 procent lżejszy od stali, bardziej wytrzymały i dodatkowo antyalergiczny. Pomysłowa konstrukcja spinki blokuje mechanizm zapięcia bransolety chroniąc przed ewentualnym zgubieniem zegarka. Znajdujące się na tarczy wyraźne indeksy liniowe umożliwiają precyzyjne i szybkie odczytanie godziny. Datownik w który wyposażony jest zegarek zapewnia sprawdzenie bieżącej daty. Zastosowano tutaj wysokiej jakości szkiełko szafirowe. Dodatkowo szkiełko to posiada zwiększoną odporność na zarysowania. Zegarek posiada powłokę świetlną, której efektem jest długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu. Bardzo wysoka klasa wodoszczelność WR 200 pozwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem do głębokości określonej przez producenta. Szczegółowy pomiar czasu gwarantuje wbudowany chronograf inaczej stoper manualny. Stylowy projekt zegarka sprawdza się zarówno w stroju sportowym jak również eleganckim. Wśród dodatkowych cech zegarka Citizen CC9025-51E można wyróżnić sterowanie GPS - aktualizowanie czasu i daty za pośrednictwem sygnałów z satelity. Wraz z zegarkiem otrzymasz oryginalne opakowanie producenta. Gwarancja ważna dwa lata zapewnia bezpłatne usunięcie usterek w wyznaczonych punktach napraw dostępnych na terenie całej Polski.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: CC9025-51E
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Bransoleta tytanowa
Bransoleta wykonana z tytanu, który jest o 40% lżejszy od stali, bardziej wytrzymały i dodatkowo antyalergiczny.
Stoper
Stoper: Analogowy do 24 godzin
Analogowy stoper odmierzający czas, od zera wzwyż, maksymalnie do 24 godzin.
Kod EAN
Kod EAN: 4974374258069
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 47
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 13
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!