5686.00

O produkcie

Zegarek męski CC9025-51E marki Citizen to idealne połączenie funkcjonalności a także ciekawego wzornictwa. Model ten należy do serii Sport. Stylu nadaje wysokiej jakości cyferblat w kolorze czarnym. Koperta szeroka jest na 47 mm oraz ma grubość 13 mm - w kształcie okrągłym. Marka Citizen to jedna z bardziej cenionych japońskich marek na świecie. Firma jest właścicielem wielu rozwiązań technologicznych, które opanowały świat zegarków. W obecnych czasach to właśnie zegarki tego koncernu wyznaczają standardy i trendy w nowoczesnych konstrukcjach. Zegarek CC9025-51E posiada mechanizm Citizen Eco-Drive SATELLITE WAVE-AIR czyli ustala czas dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS, który od standardowego Eco-Drive z Radio Controlled odróżnia się ulepszonym mechanizmem ze znacznie wydajniejszym systemem odbioru co sprawia, że zegarek potrzebuje zaledwie 4 sekundy aby odebrać sygnał z satelity i uaktualnić czas. Bransoleta koloru czarnego wykonana jest z tytanu, który jest dużo lżejszy od stali, bardziej wytrzymały i dodatkowo antyalergiczny. Pomysłowa konstrukcja spinki blokuje mechanizm zapięcia bransolety chroniąc przed ewentualnym zgubieniem zegarka. Wyraźne indeksy liniowe umieszczone na tarczy zegarka pozwalają na szybki i dokładny odczyt godziny. Dzięki wbudowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyznaczonej porze. Zegarek posiada powłokę świetlną, której efektem jest długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu. Klasa wodoszczelności WR 200 umożliwia ochronę podczas pływania bądź nurkowania. Idealnie pasuje zarówno do stroju sportowego oraz eleganckiego. Szczegółowy pomiar czasu gwarantuje wbudowany chronograf czyli stoper manualny. Dodatkowo model Citizen CC9025-51E jest wyposażony w funkcje takie jak sterowanie GPS - aktualizowanie czasu i daty za pośrednictwem sygnałów z satelity. Kupując w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w markowe opakowanie producenta. Producent za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: CC9025-51E
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Tytanowa bransoleta
Bransoleta wykonana z tytanu, który jest o 40% lżejszy od stali, bardziej wytrzymały i dodatkowo antyalergiczny.
Kod EAN
Kod EAN: 4974374258069
Stoper
Stoper: Analogowy do 24 godzin
Analogowy stoper odmierzający czas, od zera wzwyż, maksymalnie do 24 godzin.
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Średnica koperty
Średnica koperty: 47
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 47
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków.
Grubość koperty
Grubość koperty: 13
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka.
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!