Loading
2532.00

O produkcie

Zupełna nowość wśród zegarków Citizen! Zegarek Citizen BN4026-09e to wielofunkcyjny zegarek sportowy dla miłośników mocnych wrażeń. Zupełnie nowe funkcje takie jak kompas czy wysokościomierz. Z pewnością przydadzą się każdemu kto lubi wyzwania. Koperta tego zegarka wykonana jest z tytanu,który jest całkowicie antyalergiczny. Wodoszczelność 200m i zakręcana koronka umożliwiają nam swobodne pływanie i dają pewność, że zegarek nie zamoknie. Zegarek, który nie wymaga nakręcania, ani wymiany baterii, zasilany jest bowiem energią z dowolnego źródła światła. Ten zegarek na pewno sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających fanów sportów ekstremalnych.Męski zegarek BN4021-02E zaliczana się do kolekcji Citizen Promaster marki Citizen. Jego koperta jest koloru stalowego, szeroka jest na 50 mm oraz ma grubość 16 mm mm - posiada okrągły kształt. Zamówiony czasomierz zostanie dostarczony wraz z oryginalnym opakowaniem i wszystkimi ewentualnymi akcesoriami, które dystrybutor przewidział dla tego modelu. Na sprzedawany w naszym sklepie internetowym zegarek udzielana jest gwarancja autoryzowanego dystrybutora na okres 24 miesięcy.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: BN4021-02E
Kod EAN
Kod EAN: 4974374230744
Fluorescencyjne wskazówki
Fluorescencyjne wskazówki: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Pierscien antyrewersyjny
Pierscien antyrewersyjny: Tak
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 22
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 21
(wartość wyrażona w mm)
Wysokość koperty
Wysokość koperty: 50
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty.
Zakręcana koronka
Zakręcana koronka: Tak
Zakręcana koronka zapewnia większą ochronę przy kontakcie z wodą, chroniąc przed ewentualnym zalaniem mechanizmu, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie.
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Stalowy
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 50
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 16 mm
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje