841.00

O produkcie

Zegarek męski BN0150-10E marki Citizen to dobre połączenie funkcjonalności a także ciekawego designu. Model ten w gamie innych zegarków tego producenta występuje w kolekcji Citizen Promaster. Stylu nadaje wysokiej klasy tarcza w kolorze czarnym. Koperta szeroka jest na 44 mm oraz ma grubość 12 mm. Marka Citizen to jedna z szerzej cenionych japońskich marek na świecie. Firma jest właścicielem wielu rozwiązań technologicznych, które zawładnęły światem czasomierzy. Obecnie to właśnie zegarki tego koncernu wyznaczają standardy i trendy w nowoczesnych konstrukcjach. W momencie gdy szukamy zegarka wykonanego z najwyższej jakości materiałów po prostu nie może wśród nich zabraknąć zegarka tej marki. Kupując zegarek Citizen możemy być pewni dobrze zainwestowanych pieniędzy oraz tego, że nasz zegarek będzie prawidłowo funkcjonował wiele lat. Na zegarki udzielana jest dwuletnia gwarancja respektowana zarówno w Polsce jaki i poza granicami. Zegarek BN0150-10E posiada autorski mechanizm Citizen Eco-Drive zasilany dowolnym źródłem światła. Pasek czarnego koloru zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Kopertę zrobiono ze stali nierdzewnej która posiada odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Aktualną datę można sprawdzić dzięki wbudowanemu analogowemu datownikowi. Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka wolną od rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Klasa wodoszczelności WR 200 zapewnia ochronę podczas pływania bądź nurkowania. Model kierowany dla osób lubiących klasykę oraz ponadczasowe podejście do designu zegarka. Zakręcany dekielek podwyższa szczelność zegarka. W zestawie z modelem otrzymasz markowe opakowanie producenta, które doskonale nadaje się na upominek. Producent za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: BN0150-10E
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 4974374248053
Neobrite
Neobrite: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Pierscien antyrewersyjny
Pierscien antyrewersyjny: Tak
Odczyt
Odczyt: Analogowy
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 22.00 mm
(wartość wyrażona w mm)
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 21.0 cm
(wartość wyrażona w cm)
Zakręcany dekielek
Zakręcany dekielek: Tak
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 44
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 12
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!