361.00

O produkcie

Zegarek męski BSCE56GIGX05BX marki Bisset to idealna propozycja dla osób ceniących sobie dbałość o detale jak również bezawaryjne zachowanie mechanizmów. Bisset Watches LTD. to szwajcarska marka, pochodząca z Lengnau w Szwajcarii. Obecnie przy wsparciu Montres Charmex powstają wysokiej jakości zegarki. Firma posiada bogatą historię bazującą na familijnej manufakturze zapoczątkowanej w połowie XX wieku. Zegarki Bisset to głównie własny design, który może być dobrze odbierany przez wszystkich o nietuzinkowym guście. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości skóry gwarantującej trwałość i wygodę noszenia. Utwardzane szkiełko mineralne gwarantuje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest chwilowe zamoczenie zegarka np. podczas mycia rąk. Producent za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: BSCE56GIGX05BX
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Sekundnik
Sekundnik: Tak
Zakręcana koronka
Zakręcana koronka: Tak
Zakręcana koronka zapewnia większą ochronę przy kontakcie z wodą, chroniąc przed ewentualnym zalaniem mechanizmu, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie.
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!