O produkcie
Model męski M.2.30.0.219.6 marki Aviator pochodzi z serii Aviator MiG-29. Jego koperta jest koloru szarego, szeroka jest na 47 mm oraz ma grubość 14 mm. Zamówiony czasomierz zostanie wysłany wraz z kompletnym opakowaniem, a także wszystkimi ewentualnymi akcesoriami, które dystrybutor przewidział dla tego produktu. Na sprzedawany w naszym sklepie zegarek obowiązuje gwarancja autoryzowanego dystrybutora na okres dwóch lat.
Informacje dodatkowe

Nazwa: M.2.30.0.219.6




Mechanizm: Kwarcowy
Kwarcowy mechanizm zasilany baterią.
Dokładność wskazań mieści się w zakresie +/- 10 sekund w skali miesiąca.


Materiał bransolety / paska: Pasek wykonany z gumy



Rodzaj indeksów: Indeksy
Charakterystyczne punkty umieszczone na tarczy zegarka symbolizujące określoną godzinę.




Kod EAN: 7640178092075

Klasa wodoszczelności: WR 100
Klasa wodoszczelności WR 100 zapewnia odporność podczas kąpieli np. na basenie.




Serwis: Autoryzowany producenta

Zapięcie: Na sprzączkę


Maksymalny obwód: 21.5
(wartość wyrażona w cm)

Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 29
(wartość wyrażona w mm)


Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.

Kolor koperty: Szary
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.

Kolor bransolety / paska: Czarny

Szerokość koperty: 47
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)

Grubość koperty: 14
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)

Opakowanie: Oryginalne producenta

Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.

Sugerowana cena detaliczna: 2990.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.

Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny