237.00

O produkcie

Model dziecięcy 014426 marki Ice Watch z kolekcji Ice Ola Kids. Atrakcyjny wygląd czasomierza uzyskano dzięki tarczy w kolorze białym. Koperta szeroka jest na 34 mm - charakteryzuje się okrągłym kształtem. Zegarki ICE-WATCH to belgijska marka kochająca dobrą zabawę. Wyróżnia się, jest kreatywna oraz pełna niekończącej się pasji, której historia ma prawie 10 lat. Ice Watch to jedna z ciekawszych i poszukiwanych marek zegarkowych na świecie. Jej niepowtarzalny a jednocześnie szalenie nowoczesny styl pasuje idealnie do młodych ludzi. Wszystko to sprawia, iż zegarki Ice Watch są obecnie bardzo dobrze sprzedającymi się produktami. Zegarek 014426 zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. Pasek w odcieniach koloru białego wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wstawienie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka bez rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Pływanie na basenie gwarantuje klasa wodoszczelności WR 100. Modny zegarek idealny dla osób ceniących wysmakowany, oryginalny projekt. Kupując ten zegarek dostaniesz unikalne, markowe pudełko producenta, które doskonale nada się na prezent. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: 014426
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 4895164075416
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Biały
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Biały
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 34
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!