382.00

O produkcie

Model CILIR-E93 marki Rosefield to gustowny zegarek naręczny damski, który posiada pomysłowe rozwiązania oraz funkcje. Niestereotypowy wygląd zegarka osiągnięto m.in. poprzez cyferblat w kolorze białym. Koperta szeroka jest na 33 mm oraz ma grubość 8 mm - wyróżnia się okrągłym kształtem. Firma ROSEFIELD czerpie pełnymi garściami z miast Amsterdam i Nowy Jork. Zegarki Rosefield to klasyczne, a zarazem uniwersalne i bardzo modne czasomierze. W samej stylizacji unikalny design przenika się z nowoczesnością całkiem tak samo jak następuje przenikanie minimalistycznego holenderskiego Amsterdamu i obecnego Nowego Jorku. Zegarek CILIR-E93 posiada kwarcowy mechanizm zasilany tradycyjną baterią. Pasek w odcieniach koloru szarego wykonany jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i wygodę noszenia. Wyraźne indeksy liniowe umieszczone na tarczy zegarka pozwalają na szybki i dokładny odczyt godziny. Szkiełko mineralne zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia prawidłowe działanie podczas drobnych zamoczeń np. podczas mycia rąk. Model kierowany dla ludzi ceniących klasykę i ponadczasowe podejście do designu zegarka. Kupując ten model otrzymasz unikalne, markowe pudełko producenta, które idealnie pasuje na prezent. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: CILIR-E93
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Kod EAN
Kod EAN: 8719632572480
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 16
(wartość wyrażona w mm)
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 17
(wartość wyrażona w cm)
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Biały
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Różowe złoto
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Szary
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 33
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 8
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!