73.00

O produkcie

Zegarek damski VQ02-008 marki Q&Q to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie dbałość o szczegóły oraz bezawaryjne działanie mechanizmów. Koperta szeroka jest na 30 mm oraz ma grubość 9 mm. Zegarki Q&Q to produkty, które mają jedno główne hasło "jakość i ilość". Firma, która jest częścią światowej klasy producenta zegarków, spełnia nie tylko oczekiwania względem estetyki i jakości, ale jest także bardzo przystępna cenowo. Firmie zależało na wyprodukowaniu ładnych i dobrze zrobionych zegarków, które we współpracy z dobrym mechanizmem czyli Miyota będą posiadały niewygórowaną cenę. Zasilanie zegarka VQ02-008 to klasyczna bateria kwarcowa. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Utwardzane szkiełko mineralne gwarantuje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Pływanie na basenie umożliwia klasa wodoszczelności WR 100. W zestawie z modelem dostaniesz markowe opakowanie producenta, które idealnie pasuje na upominek. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: VQ02-008
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 5904329902104
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Odczyt
Odczyt: Analogowy
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Czarny
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 30
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 9
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 86.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!