156.00

O produkcie

Zegarek damski RG285LX9 marki Lorus to dobre połączenie funkcjonalności i ciekawego designu. Koperta szeroka jest na 36 mm oraz ma grubość 7.90 mm. Zegarki Lorus to marka wykreowana w roku 1982 przez japoński koncern zajmujący się produkcją zegarków. Jej odbiorcami są osoby, które doceniają najwyższą jakość i wykonanie przy bardzo atrakcyjnych cenach. Zarówno damskie jak i męskie czasomierze przyciągają uwagę bardzo dobrym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Na pewno w swojej półce cenowej jest to jeden z najlepszych czasomierzy na jaki możemy się zdecydować. Zegarek RG285LX9 zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. Odporna na korozję oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zapewnia wysoką jakość i trwałość. Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna będąca odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Zastosowanie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka wolną od rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np. w czasie mycia rąk. Markowy design z pewnością zachwyci osoby ceniące wysmakowany wygląd czasomierza. Kupując ten zegarek dostaniesz oryginalne pudełko pasujące na upominek. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: RG285LX9
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Bransoleta ze stali nierdzewnej
Bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość, odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych.
Kod EAN
Kod EAN: 4894138334016
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Motylkowe
Odczyt
Odczyt: Analogowy
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 18.5
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 15
(wartość wyrażona w mm)
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 36
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 7.90
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 249.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!