399.00

O produkcie

Ice Watch 013427 to zegarek kierowany dla kobiet z rodziny Ice Lo. Charakteru dodaje wysokiej klasy tarcza w kolorze jasnym. Koperta szeroka jest na 34 mm oraz ma grubość 9 mm - posiada okrągły kształt. Zegarki ICE-WATCH to belgijska marka kochająca dobrą rozrywkę. Jest inna niż pozostałe marki, wyznaczająca trendy i pełna nieskończonej pasji, której historia ma prawie 10 lat. Ice Watch to jedna z niekonwencjonalnych i poszukiwanych marek zegarkowych na świecie. Jej unikalny i zarazem często nowoczesny design pasuje idealnie do młodych ludzi. Wszystko to powoduje, że zegarki Ice Watch są aktualnie w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych produktów. Zegarek 013427 zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek białego koloru zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyraźne indeksy liniowe zamieszczone na tarczy zegarka pozwalają na szybki i dokładny odczyt godziny. W tym naręcznym zegarku umieszczono specjalnie utwardzane szkło mineralne. Klasa wodoszczelności WR 100 umożliwia odporność podczas kąpieli np. na basenie. Markowy zegarek idealny dla ludzi ceniących nieszablonowy, stylowy design. W zestawie z zegarkiem otrzymasz oryginalne opakowanie producenta, które doskonale nada się na upominek. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: 013427
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 4895164070381
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Jasny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Biały
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 34
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 9
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!