322.00

O produkcie

Zegarek damski 012970 marki Ice Watch to idealne połączenie funkcjonalności i modnego designu. Model ten jest z serii Ice Duo Winter. Niestereotypowy wygląd czasomierza uzyskano poprzez cyferblat w kolorze granatowym. Koperta szeroka jest na 34 mm oraz ma grubość 9 mm - ma okrągły kształt. Zegarki ICE-WATCH to belgijska marka ceniąca dobrą rozrywkę. Jest prowokacyjna, kreatywna oraz pełna niekończącej się pasji, której historia ma prawie 10 lat. Ice Watch to jedna z niekonwencjonalnych i pożądanych marek zegarkowych na świecie. Jej niepowtarzalny i zarazem szalenie nowoczesny styl pasuje idealnie do młodych ludzi. Dzięki temu nie sposób nie zauważyć, że zegarki Ice Watch są aktualnie jednymi z lepiej sprzedających się czasomierzy. Model 012970 posiada mechanizm zasilany klasyczną baterią kwarcową. Pasek w tonacji koloru granatowego wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyraźne indeksy liniowe umieszczone na tarczy zegarka pozwalają na szybki i dokładny odczyt godziny. Utwardzane szkiełko mineralne gwarantuje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. WR 100 oznacza, że zegarek odporny jest na swobodne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Markowy design z pewnością zachwyci osoby ceniące wysmakowany wygląd czasomierza. Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe opakowanie producenta. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: 012970
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 4895164067893
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Granatowy
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Granatowy
Średnica koperty
Średnica koperty: 34
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 34
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków.
Grubość koperty
Grubość koperty: 9
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka.
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!