365.00

O produkcie

Zegarek damski 015745 marki Ice Watch to dobre połączenie funkcjonalności i modnego wzornictwa. Cyferblat zegarka w kolorze niebieskim. Koperta jest pokryta kolorem stalowym szeroka jest na 34 mm - cechuje się okrągłym kształtem. Zegarki ICE-WATCH to belgijska marka kochająca dobrą zabawę. Jest prowokacyjna, wyznaczająca trendy i pełna nieskończonej pasji, której początki sięgają niemal 10 lat wstecz. Ice Watch to jedna z ciekawszych i pożądanych marek zegarkowych na świecie. Jej unikalny i zarazem szalenie nowoczesny styl pasuje idealnie do młodych ludzi. Dzięki temu nie sposób nie zauważyć, że zegarki Ice Watch są obecnie jednymi z lepiej sprzedających się czasomierzy. Model 015745 posiada mechanizm zasilany standardową baterią kwarcową. Pasek w tonacji koloru białego wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna będąca odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Znajdujące się na tarczy wyraźne indeksy liniowe umożliwiają precyzyjne i szybkie odczytanie godziny. Zegarek ten posiada specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zapewnia mu odporność na większość zarysowań w codziennym użytkowaniu. Klasa wodoszczelności WR 100 gwarantuje ochronę podczas kąpieli np. na basenie. Kupując ten zegarek otrzymasz unikalne, markowe opakowanie producenta, które doskonale pasuje na upominek. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: 015745
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 4895164084203
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Niebieski
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor koperty
Kolor koperty: Stalowy
Kolor koperty został tak dobrany, aby jak najbardziej komponował się z kolorystyką całego zegarka.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Biały
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 34
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!