399.00

O produkcie

Zegarek damski ES1L035L0015 marki Esprit to idealne połączenie funkcjonalności i ciekawego wzornictwa. Koperta szeroka jest na 32 mm. Marka Esprit pochodzi z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, to marka tzw. "zegarków modowych". Jest to marka znana i bardzo lubiana w największych salonach mody. Zegarki Esprit cechują się niepowtarzalnym designem i bardzo aktualnym, nowoczesnym wyglądem. Kwarcowa bateria umieszczona w zegarku ES1L035L0015 zapewnia zasilanie jego mechanizmu. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości skóry gwarantującej trwałość i komfort noszenia. Koperta została zrobiona ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość w tym odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. W tym naręcznym zegarku wstawiono specjalnie utwardzane szkło mineralne. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest chwilowe zamoczenie zegarka np. w czasie mycia rąk. Kupując ten model dostaniesz unikalne, oryginalne opakowanie producenta, które doskonale nadaje się na upominek. Gwarancja ważna dwa lata zapewnia darmowe usunięcie usterek w autoryzowanych punktach gwarancyjnych mających lokalizację w całej Polsce.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: ES1L035L0015
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Kod EAN
Kod EAN: 4894626010910
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 32
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!