467.00

O produkcie

Damski zegarek LTP-E148GL-1AEF z serii Casio Vintage marki Casio to połączenie stylu oraz ciekawych funkcji. Cyferblat zegarka w kolorze czarnym. Zegarek ten prezentuje aktualny czas w formacie analogowym dzięki temu odczyt jest intuicyjny. Koperta szeroka jest na 40 mm oraz ma grubość 8 mm. Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym przedsiębiorstwem produkującym różne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania a także zamiłowanie do najnowszych technologii dostępne są niemal w każdej kolekcji. Casio tworzy zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań. Zasilanie zegarka LTP-E148GL-1AEF to tradycyjna bateria kwarcowa. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości skóry gwarantującej trwałość i komfort użytkowania. Wysokiej jakości szkiełko szafirowe odporne jest na zarysowania. Odporność na niewielkie zamoczenie np. podczas deszczu zapewnia klasa wodoszczelności WR 30. Model przeznaczony dla osób ceniących klasykę i ponadczasowe podejście do wyglądu czasomierza. Model ten sprzedawany jest w oryginalnym opakowaniu producenta. Producent na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z opcją wydłużenia o trzy dodatkowe lata za osobną opłatą.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: LTP-E148GL-1AEF
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Kod EAN
Kod EAN: 4549526179853
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Odczyt
Odczyt: Analogowy
Bateria
Bateria: sr621sw
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 18.5
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 18
(wartość wyrażona w mm)
Średnia żywotność baterii
Średnia żywotność baterii: 3 lata
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 40
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 8
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 519.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!