467.00

O produkcie

Zegarek damski LTP-E148GL-1AEF marki Casio to idealne połączenie funkcjonalności oraz ciekawego wzornictwa. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w serii Casio Retro. Koperta szeroka jest na 40 mm oraz ma grubość 8 mm. Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona globalnym koncernem oferującym rozmaite produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia a także wykorzystanie nowatorskich technologii dostępne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością funkcji i zastosowań. Zegarek LTP-E148GL-1AEF zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek wykonany jest z wysokiej klasy skóry zapewniającej trwałość i komfort noszenia. Szkiełko szafirowe posiada zwiększoną wytrzymałość na zarysowania, cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania. Klasa wodoszczelności WR 30 gwarantuje odporność na drobne zamoczenie np. podczas opadów. Model przeznaczony dla ludzi ceniących klasykę oraz ponadczasowe podejście do designu czasomierza. Kupując ten model dostaniesz unikalne, oryginalne opakowanie producenta, które doskonale nadaje się na upominek. Model ten objęty jest trzyletnią gwarancją producenta z możliwością przedłużenia o dodatkowe trzy lata.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: LTP-E148GL-1AEF
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Kod EAN
Kod EAN: 4549526179853
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Odczyt
Odczyt: Analogowy
Bateria
Bateria: sr621sw
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie
Szerokość paska/ bransolety przy kopercie: 18
(wartość wyrażona w mm)
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 18.5
(wartość wyrażona w cm)
Średnia żywotność baterii
Średnia żywotność baterii: 3 lata
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 40
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 8
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 519.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!