353.00

O produkcie

Model BSAD20SISX03BX marki Bisset to stylowy zegarek naręczny damski, który jest wyposażony w pomysłowe rozwiązania oraz funkcje. Bisset to szwajcarska marka, prosto z Lengnau w Szwajcarii. Obecnie we współpracy z Montres Charmex produkowane są wysokiej jakości czasomierze. Firma posiada bogatą tradycję bazującą na familijnej manufakturze zapoczątkowanej w połowie XX wieku. Zegarki Bisset to przede wszystkim własny design, który może być dobrze odbierany przez wszystkich o nietuzinkowym guście. Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry zapewniającej trwałość i wygodę noszenia. Utwardzane szkiełko mineralne daje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Klasa wodoszczelności WR 30 umożliwia odporność na drobne zamoczenie np. w czasie deszczu. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną poprzez oficjalne punkty serwisowe przez dwa lata.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: BSAD20SISX03BX
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Skórzany pasek
Pasek wykonany z wysokiej jakości skóry zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.
Zakręcana koronka
Zakręcana koronka: Tak
Zakręcana koronka zapewnia większą ochronę przy kontakcie z wodą, chroniąc przed ewentualnym zalaniem mechanizmu, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie.
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!