Loading
27.94
1

O produkcie

Powieść o przyjaźni i wierze w niebezpiecznym i niepewnym świecie.
Gabriel Allon spędza w Wenecji rodzinne wakacje, kiedy dowiaduje się o śmierci przyjaciela papieża Pawła VII. Jako oficjalną przyczynę zgonu podano atak serca, lecz sekretarz osobisty Ojca Świętego nie wierzy w tę wersję.
Wtajemnicza Allona w swoje podejrzenia i powiadamia go o niepokojących okolicznościach, jakie towarzyszyły śmierci Pawła VII. Przekazuje mu również zaadresowany do Gabriela list, w którym papież pisze o księdze, na jaką natrafił, zgłębiając watykańskie archiwa, a która może stać się niebezpiecznym narzędziem w rękach przeciwników Kościoła katolickiego. Czy zatem ktoś przyczynił się do śmierci papieża?
Spośród podejrzanych na pierwszy plan wysuwa się Zakon Świętej Heleny mroczna społeczność katolicka, powiązana z europejską skrajną prawicą. Jak się okazuje, Zakon planuje przejąć kontrolę nad papiestwem. Czy tak silnego wroga można pokonać?

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Zakon
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: The Order
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788327659743
Kod EAN
Kod EAN: 9788327659743
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Format
Format: 14.5x21.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 368
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje