Loading
49.72

O produkcie

Na album Nicoli Benedetti dla Decca Classics znalazły się premierowe nagrania dwóch dzieł skomponowanych specjalnie dla niej przez Wyntona Marsalisa: Koncert skrzypcowy oraz "Fiddle Dance Suite" na skrzypce solo.
"Violin Concerto in D" Marsalisa składa się z czterech części i czerpie z zachodnich wzorów muzyki skrzypcowej od epoki Baroku do XXI wiek. Eksploruje celtycką, anglosaską i afroamerykańską muzykę ludową i taniec czyli wspólne dziedzictwo muzyczne Marsalisa i Benedetti. Prezentuje magię wirtuozerii, czerpiąc inspirację z życia Nicoli jako podróżującej artystki i nauczycielki. Nicola Benedetti skomentowała: "Ten projekt był głęboko budującym doświadczeniem - zawsze będę za niego wdzięczna. To był prawdziwy przywilej móc wykonać te dwa arcydzieła oraz pogłębić moje zrozumienie języka kompozytorskiego, bogactwa kulturowego i filozoficznych spostrzeżeń Wyntona. Utwory te przenoszą nas od introspekcji do wrzawy i od kołysanki do koszmaru. Podróżujemy daleko do odległych zakątków świata, umysłu i duszy. Tak długie utwory muzyczne są często opisywane jako podróż. Na pewno była to dla mnie podróż fascynująca i cieszę się niezmiernie, że mogę podzielić się jej efektem".

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: WYNTON MARSALIS
Kod EAN
Kod EAN: 0028948500130
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje