Loading
25.91

O produkcie

Julian Barnes, który za ostatnią powieść, Poczucie kresu (2011), otrzymał prestiżową Nagrodę Bookera, w wyważonych i oszczędnych słowach potrafi zmierzyć się z najburzliwszymi emocjami.
Wymiary życia to kunsztowny tryptyk, w którym historia łączy się z fikcją literacką i wspomnieniem. Bohaterami są tu: pionier baloniarstwa i fotografii Nadar, miłośnik przygód pułkownik Fred Burnaby i `Boska` Sarah Bernhardt, a wreszcie - i przede wszystkim - sam autor. Choć na początku niewiele na to wskazuje, prawdziwym tematem tej niezwykłej, ponadgatunkowej książki jest miłość i żal po stracie ukochanej osoby. To głęboko osobiste studium uczuć jest świadectwem imponującego talentu, dociekliwej inteligencji i wielkiej wyobraźni jego z najważniejszych współczesnych pisarzy brytyjskich.
Poruszająca, szczera, precyzyjna i ważka Niezwykła książka pełna nieskrywanych emocji, a zarazem napisana z charakterystyczną dla Barnesa elegancją.
- Irish Times
Przeczytać tę książkę to zaszczyt. Napisać ją - to nadzwyczajne dokonanie.
- The Times

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Wymiary życia
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788381393430
Kod EAN
Kod EAN: 9788381393430
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Język
Język: polski
Format
Format: 12.5x20.0cm
Ilość stron
Ilość stron: 160
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje