Loading
31.39

O produkcie

Tristia to kraj przeżarty intrygami i korupcją. Idealistyczny młody Król Paelis nie żyje, a Wielkie Płaszcze legendarni wędrowni trybuni, którzy zaprowadzali w królestwie sprawiedliwość zostali napiętnowani jako zdrajcy. Lecz tuż przed tym, jak jego głowa została zatknięta na żerdzi, król zobowiązał każdego ze swoich stu czterdziestu czterech trybunów do wykonania innej misji.
Falcio Val Mond, Pierwszy Kantor, z pomocą innych Wielkich Płaszczy Kesta i Brastiego wypełnił ostatnie zadanie od jego Króla: odnalazł jego czaroity a przynajmniej jeden z nich, który zresztą okazał się całkiem czymś, a właściwie kimś, innym niż się spodziewali. Teraz ich zadaniem jest ochrona czaroitu przed tymi, którzy próbują go unicestwić. Nie byłoby z tym żadnego kłopotu, gdyby na ich drodze nie stali daishini, równie legendarna grupa asasynów, nie zapominając o książętach, którzy są zdeterminowani, by zachować władzę w swoim rozbitym królestwie.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Wielkie Płaszcze Tom 2 Cień rycerza
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: Knight's shadow
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788365743756
Kod EAN
Kod EAN: 9788365743756
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2018
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Wielkie płaszcze
Format
Format: 14.0x21.0cm
Ilość stron
Ilość stron: 646
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje