Loading
12.09

O produkcie

Największy w Polsce festiwal popkultury powraca! Już w dniach 31 maja - 2 czerwca, po raz piąty widzimy się na Warsaw Comic Con, w Ptak Warsaw Expo.
W tym roku czekać na Was będą: Ian Somerhalder i Paul Wesley z The Vampire Diaries, Marie Avgeropoulos z The 100, Holland Roden z Teen Wolf, Tom Wlaschiha z Game of Thrones, Cara Buono ze Stranger Things, Stefan Kapicic z Deadpool, a to jeszcze nie koniec ogłoszeń! Oprócz Gwiazd, będziecie mogli spotkać autorów książek i komiksów oraz twórców popkultury, zobaczyć strefy tematyczne filmów i seriali, strefę komiksów, efektowne konkursy Cosplay, turnieje gier, koncerty i fantastyczne comicconowe stoiska. Tej edycji festiwalu towarzyszyć będą także Targi Gier - Warsaw Games Show.
Z tej okazji powstała wyjątkowa płyta z utworami, które możecie usłyszeć w największych produkcjach filmowych inspirowanych światem suberbohaterów! W środku każdego egzemplarza czeka na Was kupon ze zniżką na voucher na festiwal o wartości 100 PLN! Posłuchaj znakomitej muzyki i przeżyj niezapomniane emocje w ramach Warsaw Comic Con 2019!
Do zobaczenia już 31 maja - 2 czerwca 2019!

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: WARSAW COMIC CON 2019
Kod EAN
Kod EAN: 0600753879375
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje