Loading
28.41

O produkcie

Joyce Meyer jest znana na całym świecie z niezwykle praktycznego podejścia do nauczania Biblii. W tej książce dzieli się bolesną historią własnego dzieciństwa, naznaczonego traumą wykorzystywania seksualnego, pokazując kobietom na całym świecie, że miłość Chrystusa uzdrawia rany duszy i wnosi do życia autentyczną radość.
  • Czy kobieta, która została głęboko zraniona, może doświadczyć całkowitego uzdrowienia serca i duszy?
  • Czy zawiódłszy się na mężczyźnie, którego kochała, będzie w stanie ponownie komuś zaufać?
Mając za sobą lata cierpienia spowodowanego wykorzystaniem, odrzuceniem i zdradą ze strony najbliższych jej osób, Joyce Meyer pewnym głosem odpowiada: "Tak!". Jej optymizm jest uzasadniony. Nie tylko sama przeżyła osobiste uzdrowienie, ale także była świadkiem, jak rzesze kobiet z różnych zakątków świata, które nie wierzyły, że istnieje dla nich droga wyjścia z cierpienia, i nie wiedziały, jak zrobić pierwszy krok, znalazły nadzieję i nową drogę życia w niezmiennej przez wieki mądrości Słowa Bożego. Joyce Meyer po raz pierwszy podzieliła się historią swojego życia w cieszącej się wielką popularnością książce "Piękno z popiołów". Bogatsza o dwadzieścia lat doświadczeń zgłębia ten trudny temat w swojej najnowszej publikacji "Uzdrowienie duszy kobiety". Dzieli się ze swoimi czytelniczkami prawdą o Bożym uzdrowieniu, które jest dostępne dla każdego i każdej z nas. Znajdziesz tu rozdziały poświęcone przeszkodom, jakie mogą blokować twoje wejście w życie Bożej ukochanej oraz część ułatwiającą przemyślenia na drodze do uzdrowienia. Bóg jest w stanie uleczyć każdą ranę i jest gotów przyjść ci z pomocą. Niech lektura "Uzdrowienia duszy kobiety" będzie pierwszym krokiem na drodze do pełni życia, które Bóg dla ciebie przygotował. JOYCE MEYER jest jedną z najpopularniejszych mówczyń chrześcijańskich na świecie. Jej program "Codzienna radość życia" jest transmitowany każdego dnia przez wiele stacji telewizyjnych i radiowych. Joyce jest autorką blisko stu książek, które pozytywnie wpłynęły na rzesze mężczyzn i kobiet. Do jej najpopularniejszych publikacji zaliczamy m. in.: Bitwę o umysł, Myśli pełne mocy, Rozpocznij i zakończ dobrze swój dzień, Pewna siebie mama oraz Piękno z popiołów.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Uzdrowienie duszy kobiety
Kod ISBN
Kod ISBN: 978-83-66494-52-7
Kod EAN
Kod EAN: 9788366494527
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje