Loading
34.23

O produkcie

To muzyczna opowieść pełna niepokoju, trójwymiarowej przestrzeni, basu i dopełniona charakterystyczym dla Zamilskiej transowym bitem. Album, pierwszy od trzech lat i trzeci w dyskografii artystki, pojawi się na rynku w maju. Droga do jego powstania była długa i jak mówi sama ZAMILSKA, wymagała zdobycia się na odwagę zaczynania od początku.
Grał jej utwory w swoim programie radiowym w BBC sam Iggy Pop, ale też Mary Anne Hobbs i Tom Ravenscroft. Jej "FuckFray" Nine Inch Nails umieściło na swojej oficjalnej playliście muzycznych rekomendacji na Spotify. Muzyka ZAMILSKIEJ pojawia się w najgorętszej grze komputerowej sezonu: RUINERZE (soundtrack nagrodzony statuetką DIGITAL DRAGONS 2018), ale też w nagrodzonym w Cannes krótkometrażowym "Najpiękniejsze Fajerwerki Ever" Aleksandry Terpińskiej. W 2018 Remix utwóru Gazelle Twin w wykonaniu ZAMILSKIEJ zasilił ścieżkę dźwiękową serialu ABC "How to Get Away With Murder". ZAMILSKA stworzyła też muzykę na potrzeby filmu dokumentalnego "Turyści" pokazywanego na festiwalach polskich i zagranicznych. Na swoim koncie ma też debiut producencki: utworu Pauliny Przybysz. Ich "Dzielne Kobiety" znalazły się na ostatniej płycie Pauliny "Chodź Tu", za którą Przybysz otrzymała statuetkę FRYDERYK 2017. Debiutowała utworami Quarrel i Duel 35 (który rozbrzmiał nawet podczas pokazu domu mody Dior w Tokyo). Pierwszy album, Untune, z 2014 umożliwił jej zaistnienie na rynku muzycznym nie tylko w Polsce, ale też za granicą, i występy w całej Europie. Drugie wydawnictwo, Undone z 2016, nominowane było do Fryderyka w kategorii "Elektronika". W 2017 natomiast ukazał się singiel "Closer" z gościnnym wokalnym udziałem RESINY, jedynej polskiej artystki wydającej w brytyjskiej wytwórni FatCat Records. ZAMILSKA chętnie tworzy dla i z innymi artystami. Warto wspomnieć kolaborację z Nosowską przy okazji projektu "POWROTY" ELECTRONIC BEATS, czyli remix "Jeśli Wiesz Co Chcę Powiedzieć", ale też z Marią Peszek, dla której ZAMILSKA wykonała remix utworu "Sorry Polsko". Na zaproszenie radiowej Czwórki narodziła się współpraca z Quebonafide i ich wspólny utwór "Święty Spokój" nagrany w ramach cyklu Żywy Gig. W 2017 ZAMILSKA była częścią Orkiestry Męskiego Grania pod kierownictwem artystycznym Organka. Wielkim wyzwaniem dla ZAMILSKIEJ było stworzenie oprawy muzycznej do pokazu mody "Hold the Rivers" projektanta Michała Szulca, a spełnieniem marzeń z dzieciństwa prowadzony od 2017 roku własny program radiowy "Nocny TransPort" emitowany co środę w radiowej Czwórce, w którym ZAMILSKA prezentuje swoje eklektyczne inspiracje.
Już niedługo zobaczymy ZAMILSKĄ na koncertach, a warto pamiętać, że na scenie emanuje energią, a każdy występ to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, publiczność w taneczny trans.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: UNCOVERED
Kod EAN
Kod EAN: 0859730816425
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje