91.94

O produkcie

Chudy i Buzz muszą stawić czoła nowym wyzwaniom oraz Misiowi Tulisiowi. Dla najmłodszych oznacza to masę zabawy i godziny spędzone w trybie Pudełka z Zabawkami. Chudy i Buzz trafiają do przedszkola. Szybko się jednak okazuje, że nie jest to przedszkole marzeń i źle się tu dzieje. Na szczęście bohaterowie nie dają sobie w kaszę dmuchać i stawiają czoła ponuremu Misiowi Tulisiowi. Toy Story 3 to nie tylko zręcznościówka. To także, a raczej przede wszystkim, rozbudowany i wciągający tryb Pudełka z Zabawkami, w którym spędzisz godziny budując własną wioskę, zmieniając wygląd postaci i tworząc swoje przygody. Graj tak jak to sobie wymarzysz. Buzz biega z karabinem laserowym, a Chudy to spec od skakania i jazdy konnej. Każdy z bohaterów zachowuje się nieco inaczej i wprowadza inne mechanizmy rozgrywki. Wymagania sprzętowe Konsola PlayStation 3. Gra sieciowa nie wymaga opłacania abonamentu.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Toy Story 3 Essentials PL
Kod EAN
Kod EAN: 8717418395650
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 7
Program zawiera treści mogące potencjalnie przestraszyć dziecko. Dopuszczalna jest częściowa nagość bez podtekstów erotycznych.
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: Angielska
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje