Loading
25.58

O produkcie

Zespół gra standardy muzyki bluesowej i rockowej we własnych, charakterystycznych, bluesowo-swingowych aranżacjach. W latach 80-tych zespół był swoistego rodzaju warsztatem muzycznym. Wielu muzyków stawiających swoje pierwsze kroki w MBB stało się potem znanymi artystami w Polsce. Obecnie MBB ma już na swoim koncie pięć płyt i wiele sukcesów artystycznych.
Podsumowująca ponad trzydzieści lat działalności Mietek Blues Band płyta - "30 years have passed" odbiła się szerokim echem w bluesowym światku. Jej nominacja do nagrody Fryderyka dała dowód, że blues jest wciąż żywy, a Trójmiasto jest mocnym punktem na bluesowej mapie Polski. Po sukcesie tego wydawnictwa, Mietek i jego koledzy postanowili odejść od tzw. "elektrycznego" grania i zmierzyć się z bluesem w formie akustycznej, zbliżając się jednocześnie do korzeni tej muzyki.
Ta swoista muzyczna podróż znalazła się na najnowszej płycie zespołu, zatytułowanej "That's All Right". Choć na płycie usłyszymy tylko śpiew, harmonijkę gitarę i bas, zespół postanowił podczas koncertu poszerzyć skład instrumentalny o piano i perkusjonalia.
1. You Got Me Runnin - Jimmy Reed
2. My Baby - Little Walter
3. Come Together - LennonMccartney
4. The Trill Is Gone - Roy Hawkins- Rick Darrell
5. Beafore You Accuse Me - Bo Diddley
6. So Long - Traditional
7. Be Bop- A- Lula - Gene Vincent
8. That's All Right - Artur Big Boy Crudup
9. Nobody Knows You When You're Down And OutJimmiy Cox
10. Big Boss Man - Jimmy Redd
11. Crossroads - Robert Johnson
12. Hound Dog - Big Mama Thornton
13. Big Legged Woman - Leon Rassell -C. Blackwel

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: That S All Right
Kod EAN
Kod EAN: 5901571094144
Rok wydania
Rok wydania: 2015
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje