34.11

O produkcie

Książka Margo Seili Tajemnica bransoletki, pomimo zawartych w niej treści o siłach nadprzyrodzonych, czarach i magii, jest całkowicie inna od dotychczasowych. Opowiada o dziewczynie w wieku gimnazjalnym, która jest niezrozumiana przez swoich rówieśników. Patrycja, bohaterka powieści, nie jest świadoma swych mocy i grożącego jej niebezpieczeństwa. Dzięki tej inności poznała fantastycznego chłopaka, którego zazdroszczą jej szkolne koleżanki. A zbliżył ich do siebie przypadek i jej niewytłumaczalny urok. Apogeum frustracji koleżanek Patrycji potęguje przybycie nowego kolegi do klasy, który nie wiadomo dlaczego, również adoruje właśnie ją. Od tego momentu wszystko się komplikuje. Patrycji przytrafiają się "dziwne" rzeczy, które nie mają logicznego wytłumaczenia. Dziewczynka otrzymuje od Rady Starców amulet w postaci bransoletki, który ma ją chronić i przestrzegać przed Złem. Czy Patrycja z niego skorzysta i zdoła się uchronić przed grożącym jej niebezpieczeństwem" Którego z chłopców wybierze" Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, sięgnij po tę książkę.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Tajemnica bransoletki
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788393839803
Kod EAN
Kod EAN: 9788393839803
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: polski
Format
Format: 14.0x20.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 250
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Oli
czwartek, 04 sierpnia 2016 godz. 22:44
Dostałam ją na wakacje i nie żałuję, bo po jej przeczytaniu stałam się lepszą osobą. Byłam złośliwa i arogancka do swoich koleżanek, ale doszłam do wniosku, po przeczytaniu tych książek, że nie warto. Sama jestem zdziwiona. Dziewczyny przeczytajcie te książki, odczucie jest niezapomniane.