Loading
25.61

O produkcie

Inspirujące wspomnienia Pata Flynna, twórcy bloga Smart Passive Income i niekwestionowanego mistrza biznesów internetowych.
Kiedy z powodu kryzysu Pat zostaje zwolniony z pracy, musi ponownie przemyśleć swoją karierę zawodową. Paradoksalnie brak zajęcia sprawia, że dostrzega dla siebie zupełnie nową szansę. Droga do zawodowego sukcesu i finansowej stabilizacji nie jest łatwa. Co w niej pomaga? Odkrycie własnej pasji i jasno określony cel.
Pat Flynn szczerze dzieli się emocjami i wątpliwościami, jakie towarzyszyły mu podczas przemiany w jednego z najbardziej uwielbianych przedstawicieli świata biznesu internetowego, marketingu oraz przedsiębiorczości jako stylu życia.
Jeżeli podzielasz zamiłowanie Pata do podążania własną ścieżką, to zdecydowanie spodoba ci się ta książka. W końcu każdy z nas mierzy się w życiu z przezwyciężaniem trudności i odkrywaniem nowych możliwości.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Sztuka odpuszczania Jak zamieniłem panikę na starcie w sukces na mecie
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: Let go. How to Transform Moments of Panic into a Life of Profits and Purpose
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788366117259
Kod EAN
Kod EAN: 9788366117259
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2018
Język
Język: polski
Format
Format: 13.2x19.6
Ilość stron
Ilość stron: 192
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje