Loading
18.24

O produkcie

Symulator Transportu Kolejowego to kolejna produkcja autorstwa studia UIG, które specjalizuje się w tworzeniu gier symulacyjnych. W grze Symulator Transportu Kolejowego będziemy mieli okazję zostać szefem stacji przeładunkowej, jak również zarzadząc wieloma składami pociągów towarowych. Tryb kariery, który zawiera ponad sto misji (awarie składów towarowych, pożary czy uszkodzenia towarów), pozwoli nam wspinać się po szczeblach kariery. Wraz z postępami w rozgrywce odblokujemy dostęp do zaawansowanych stacji rozrządowych. Symulator Transportu Kolejowego przenosi nas do dziewięciu zróżnicowanych lokacji, charakteryzujących się nie tylko odmiennym otoczeniem, ale i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Warto również dodać, że poszczególne zadania wykonujemy nie tylko za dnia, ale i w nocy.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Symulator Transportu Kolejowego
Kod EAN
Kod EAN: 5907577276768
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 3
Program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Pojawiająca się w nim przemoc ma kreskówkowy charakter, nie występują w niej dźwięki i obrazy mogące przestraszyć dziecko, jak również wulgaryzmy, nagość czy odniesienia do czynności seksualnych.
Rok wydania
Rok wydania: 2013
Język
Język: Polska - kinowa
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje