Loading
57.34
1

O produkcie

Od rozpadających się iglic Kryptonu po idylliczne pola Kansas. Od podwodnej świetności Atlantydy po gorącą atmosferę Daily Planet. Historia Clarka Kenta, ostatniego syna rodu El, wciąż obrasta nowymi legendami. Dwóch wybitnych twórców komiksowych połączyło siły i stworzyło nową, odważną wersję pochodzenia Człowieka ze Stali.
Scenarzysta Frank Miller (Batman. Powrót Mrocznego Rycerza, Ronin, Sin City) i rysownik John Romita Jr. (Iron Man, The Amazing Spider-Man, Kick-Ass) włożyli cały swój niebywały talent w tę porywającą historię o próbach, które musi przejść młody Clark, aby odnaleźć swoje miejsce na świecie. Clark uczy się, jak zachować równowagę pomiędzy odpowiedzialnością wynikającą z posiadania supermocy a ich nieograniczonymi możliwościami. Jednocześnie kształtuje własne człowieczeństwo tak, jak robi to każdy z nas, a więc rozwijając relacje z innymi ludźmi.
Superman: Rok pierwszy jest czymś więcej niż opowieścią o istocie o nadludzkich zdolnościach; wykracza również poza prostą historię o dojrzewaniu. To wnikliwe studium postaci Człowieka ze Stali i dokonywanych przez niego wyborów na drodze bohaterstwa.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Superman Rok pierwszy
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: Superman Year One
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788328196124
Kod EAN
Kod EAN: 9788328196124
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Dc black label
Format
Format: 21.6x27.6cm
Ilość stron
Ilość stron: 216
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje