Loading
95.31

O produkcie

Jeżeli twoje dziecko zainteresował niesamowity świat super bohaterów i super złoczyńców pochodzących z miasta Kaboom City to z pewnością plecak przedstawiający jednego z walecznych herosów przypadnie mu do gustu. Produkt swoim kształtem doskonale odwzorowuje ultra rzadką postać Kid Kazooma bohatera pełnego nieskończonej siły.
Każdy młody fan Super Zings ucieszy się zarówno z figurek jaki i akcesoriów przedstawiających jego ulubionych bohaterów. Twoja dziecko z dumą będzie nosiło plecak, który wyróżni go w tłumie wśród kolegów i koleżanek.
Produkt posiada kieszeń wewnętrzną zapinaną na praktyczny zamek błyskawiczny, w której twoja pociecha może umieścić figurki super bohaterów i super złoczyńców. Regulowane pasy naramienne pozwolą na dostosowanie plecaka do indywidualnych potrzeb malucha, a wygodny uchwyt umożliwi przenoszenie w dłoni lub zawieszenie na wieszaku.
Obsługa czytników ekranu włączona.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Super Zings - Plecak w kształcie postaci
Kod EAN
Kod EAN: 8435442419462
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje