Loading
65.02

O produkcie

Oprócz szkolnego tornistra niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego ucznia jest piórnik. Umożliwi on przechowywanie, bezpieczne przenoszenie i odpowiednią organizację przyborów piśmienniczych. W jego wnętrzu twoja pociecha z powodzeniem umieści kredki, ołówki, długopisy, kolorowe pisaki, gumkę, temperówkę, a nawet niezbędny podczas lekcji matematyki zestaw geometryczny.
Piórnik z motywem super bohaterów i super złoczyńców wywoła radość na twarzy każdego miłośnika Super Zings. Fantastyczna grafika przedstawiająca ulubionych herosów sprawia, że produkt prezentuje się wyjątkowo oryginalnie.
Piórnik został wyposażony w trzy przegrody, a każda z nich zapinana jest na wygodny zamek błyskawiczny. Wnętrze piórnika zostało wzbogacone o niezbędne podczas szkolnych zajęć akcesoria. Elastyczne gumki doskonale utrzymują kredki, kolorowe pisaki, długopisy i inne przedmioty w wyznaczonym miejscu co pozwala na zachowanie ładu i porządku.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Super Zings - Piórnik z wyposażeniem
Kod EAN
Kod EAN: 8435442419400
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje