Loading
46.08

O produkcie

Piórnik szkolny wyposażony w trzy praktyczne przegrody to produkt odpowiedni dla dzieci ceniących porządek i doskonałą organizację przedmiotów piśmienniczych. W pierwszej przegródce twoja pociecha może umieścić najpotrzebniejsze artykuły takie jak długopisy, ołówki i kolorowe pisaki. Kolejną przegródkę może wypełnić kredkami, które wykorzysta na szkolnych zajęciach plastycznych. Trzecią przegródkę natomiast może poświęcić na zestaw geometryczny składający się z linijki, ekierki, kątomierza oraz cyrkla, który przyda się podczas lekcji matematyki.
Piórnik szkolny z motywem Super Zings z pewnością wywoła uśmiech na dziecięcej buzi. Ulubieni super bohaterowie i super złoczyńcy zamieszkujący miejsce zwane Kaboom City będą towarzyszyć twojemu maluchowi podczas pobytu w szkole. Produkt posiada 3 praktyczne kieszenie zapinane na wygodny zamek błyskawiczny. Jego wymiary to 22 x 3 x 12 cm.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Super Zings - Piórnik trzykomorowy
Kod EAN
Kod EAN: 8412688357574
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje