Loading
13.00

O produkcie

Stwórz własne tory za pomocą 25 śmiercionośnych elementów. Oglądaj swoje zwariowane ewolucje z każdej możliwej perspektywy. Zapomnij o grawitacji i zdrowym rozsądku, załóż kask i ruszaj na zawodowe tory kaskaderskie pełne śmiertelnie niebezpiecznych wyzwań. Czekają na ciebie płomienne obręcze, kałuże z gorącym kwasem i wybuchowe zbiorniki z benzyną. Zacznij wygrywać na prowincjonalnych pokazach i wspinaj się po szczeblach kariery, aż zostaniesz gwiazdą hollywoodzkich megaprodukcji filmowych! 10 pojazdów rzucających wyzwanie śmierci - samochody typu coupe, amerykańskie Muscle Cars, terenówki 4x4, motocykle, samochody miejskie, autobusy szkolne i półciężarówki. Zdobywaj punkty doświadczenia i sławy, które odblokują nowe wyzwania i pojazdy.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Super Stunt Spectacular (Supercena)
Kod EAN
Kod EAN: 5907610721859
Klasyfikacja wiekowa
Klasyfikacja wiekowa: Od lat 3
Program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Pojawiająca się w nim przemoc ma kreskówkowy charakter, nie występują w niej dźwięki i obrazy mogące przestraszyć dziecko, jak również wulgaryzmy, nagość czy odniesienia do czynności seksualnych.
Rok wydania
Rok wydania: 2008
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje