Loading
22.47

O produkcie

Koncept był zwodniczo prosty bestsellerowy autor The New York Timesa postanowił podziękować każdej osobie zaangażowanej w przygotowanie jego porannej kawy.
Ta podróż wdzięczności, w trakcie której autor przemierzył wiele kilometrów, odmienia jego życie i ujawnia sekret tego, w jaki sposób wdzięczność może dać nam szczęście. Autor A.J. Jacobs odkrywa, że jego kawa i każda inna rzecz w naszym życiu nie powstałaby bez setek ludzi, o których zwykle nie myślimy: rolników, chemików, artystów, kierowców ciężarówek, mechaników, biologów, górników i przemytników.
Zalet wdzięczności jest mnóstwo: wzmacnia empatię, poprawia nastrój, wspiera leczenie depresji i sprawia, że świat staje się przyjaźniejszym miejscem. Cięty język autora i jego błyskotliwe poczucie humoru sprawiają, że książka jest niczym poranna kawa rozbudza i pozwala jaśniej myśleć. Dziękujemy, że po nią sięgacie.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Stokrotne dzięki. Podróż wdzięczności
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: Thanks A Thousand: A Gratitude Journey
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788366577206
Kod EAN
Kod EAN: 9788366577206
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Ted books
Format
Format: 135 x 185 x 14
Ilość stron
Ilość stron: 160
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje