Loading
33.59

O produkcie

Wielki powrót Milosa po 3-letniej przerwie spowodowanej nagłym urazem dłoni. Na "Sound of Silence" znalazły się m.in. nowe, gitarowe wersje utworów z repertuaru takich artystów jak Simon & Garfunkel, Leonard Cohen, Portishead czy Norah Jones. Artysta słuchał tej muzyki w czasie żmudnej i długotrwałej rekonwalescencji, która okazała się procesem bardziej złożonym niż można się było spodziewać. Jak sam wspomina:
"Krok po kroku, cierpliwie analizując to, co się stało zrozumiałem, na czym polega problem. Nie chodziło tylko o moją rękę ... Stało się jasne, że doznałem wypalenia zawodowego - najpierw pod względem fizycznym, z powodu przeciążenia pracą, a potem psychicznym, z poczucia presji, aby wyzdrowieć ".
Poza powrotem do aktywności artystycznej, Milos ma także nową misję: postanowił pomóc innym, którzy znajdują się w podobnej sytuacji: "Chcę mówić otwarcie i konstruktywnie o problemach związanych z tym, przez co sam przeszedłem. Ciągle wiele jest tematów nieznanych i niejasnych. Chciałbym, aby inni muzycy wiedzieli, że nie muszą cierpieć w ciszy".
Spis utworów:
1. The Sound Of Silence 2. Sour Times 3. Endecha (Tárrega) 4. Moving Mountains 5. Nana (de Falla) 6. Street Spirit 7. The Book Of Love 8. Evocaciòn (Merlin) 9. Famous Blue Raincoat 10. Oremus (Tárrega) 11. Solitude (Calandrelli) feat. Jess Gillam 12. Canción de Cuna (Berceuse) (Brouwer) 13. Nights in White Satin feat. Manu Delago 14. Milonga (Pujol) 15. Life For Rent 16. Over The Rainbow

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: SOUND OF SILENCE
Kod EAN
Kod EAN: 0602577796371
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje