Loading
39.89

O produkcie

Reedycja albumu "Songs that make sense" wzbogacona o niepublikowane dotąd materiały! To wyjątkowe 2 płytowe wydawnictwo, które oprócz nagrań, będzie również miało odświeżony artwork, w którym znajdziecie zdjęcia z backstage, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego.
Maciej Werk, który stoi za tym wydawnictwem znany jest także jako lider popularnej formacji Hedone, która w latach 90-tych w bezkompromisowy sposób pokazała, że nad Wisłą może powstawać muzyka światowego formatu. Na albumie zatytułowanym "Songs that make sense" pojawili się zupełnie wyjątkowi goście m.in. Mark Lanegan, znanego z Screaming Trees czy Queens of The Stone Age, Chrisa Olleya lidera Six By Seven czy Poogie Bell'a znanego ze współpracy z Davidem Bowie, Erykah Badu. Nie zabrakło również polskich akcentów, w kilku utworach na basie zagrał Wojtek Pilichowski, a wokalnie w projekcie udział wzięli Anita Lipnicka, Kuba Koźba, Misia Furtak, Natalia Fiedorczuk czy Joana Prykowska.
Pełna tracklista jest jeszcze owiana tajemnicą ale nie zabranie na niej znanych utworów:
LONG COLD RACE (feat. Mark Lanegan & Anita Lipnicka)
SONG THAT MAKES SENSE
CARD (feat. Natalia Fiedorczuk)
LULA (feat. Anita Lipnicka)
SUMMER OF LOVE (feat. Misia Furtak)
DEAD MAN (feat. Chris Olley)
DOWN (feat. Kuba Koźba)

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: SONGS THAT MAKE SENSE
Kod EAN
Kod EAN: 0602577938757
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje