Loading
55.68

O produkcie


Smart Games to nowy wygląd 3D uroczych zwierzątek, które wszyscy kochają.
Ale umieść tę grę w odpowiednim świetle, usuń jeden z puzzli, a od razu zrozumiesz, co jest w nim wyjątkowego. Gra nie zawiera puzzli z kolorowymi żabami i salamandrami, ale przezroczystymi! Kolor faktycznie pochodzi z kwadratów planszy pod spodem. Kolorowe kwadraty są przymocowane do planszy, więc wyzwanie nie wymaga żadnej konfiguracji.

Kolor każdego zwierzęcia zależy od tego, gdzie je umieścisz. Przedmiot gry znajduje się na planszy, dzięki czemu kolor Twojego zwierzęcia jest wyzwaniem. Jeśli żaba lub salamandra może złapać błąd, ten błąd jest wyświetlany w wyzwaniu.

Błędy, których nie można złapać, będą oczywiście nadal widoczne w rozwiązaniu, ale nie zostaną pokazane w wyzwaniu. Żaby lub salamandry nie są błędem w rozwiązaniu! Ich głowy będą skierowane w stronę granicy lub w kierunku innych żab / salamandrów.

Czasami różne zwierzęta są w stanie złapać ten sam błąd. W powyższym przykładzie widać, że czerwona salamandra i niebieska żaba łapią ten sam niebieski robak i zieloną żabę. Oczywiście, patrząc na wyzwanie, nie wiesz o tym. Możesz jednak odliczyć, że co najmniej 1 niebieski błąd musi zostać pobrany dwukrotnie, ponieważ w wyzwaniu są 4 niebieskie zwierzęta, ale tylko 3 niebieskie kwadraty na planszy.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Smart Games - Colour Catch
Kod ISBN
Kod ISBN: 5414301522065
Kod EAN
Kod EAN: 5414301522065
Format
Format: 175 x 240 x 45
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje